top of page

Svetainės Privatumo Politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. lapkričio 12 d

 

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė „Avilda“, kodas 133881262, Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas.

 

„Avilda“ yra įsipareigojusi užtikrinti patikimą savo vartotojų privatumo apsaugą. Mūsų privatumo politika skirta padėti jums suprasti, kaip renkame, naudojame ir saugome informaciją, kurią mums pateikiate, ir padėti jums priimti pagrįstus sprendimus naudojantis mūsų paslauga.

 

Šios Sutarties tikslais avilda.eu reiškia Bendrovės interneto svetainę, kurią galima pasiekti adresu https://www.avilda.eu/. Sąvokos „mes“, „mes“ ir „mūsų“ reiškia Bendrovę.

„Jūs“ reiškia jus, kaip mūsų svetainės ar paslaugos vartotoją.

Prisijungdami prie mūsų svetainės ar mūsų Paslaugos, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimo sąlygomis bei sutinkate su mūsų Asmeninės informacijos rinkimu, saugojimu, naudojimu ir atskleidimu, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje.

 

1. MES RENKAME INFORMACIJA

 

1.1 Duomenys, renkami automatiškai, kai lankotės Svetainėje

 

Kai lankotės mūsų Svetainėje, mes automatiškai renkame slapukus ir kitus duomenis apie jus ir jūsų naudojimąsi svetaine, pvz. jūsų naršyklės tipas, kiek naudojate konkrečią funkciją ir jūsų IP adresas.

Mūsų apdorojimo tikslas – optimizuoti vartotojo patirtį ir svetainės funkcionalumą, įskaitant statistikos kūrimą. Toks asmens duomenų tvarkymas yra būtinas tam, kad galėtume įgyvendinti savo teisėtą interesą valdyti ir tobulinti Svetainę.

 

1.2 Duomenys, surinkti naudojant susisiekimo su mumis formas

 

Jei su mumis susisieksite naudodami formą, tvarkysime jūsų pateiktą vardą, pavardę, įmonę, el. pašto adresą ir telefoną, kad galėtume susisiekti su duomenų savininku ir rinkodaros tikslais. Šie duomenys bus tvarkomi pagal šią privatumo politiką.

 

2. KAIP NAUDOJAME IR DALIME INFORMACIJĄ

 

2.1 Asmeninė informacija

 

Išskyrus atvejus, kai šioje Privatumo politikoje nurodyta kitaip, mes neparduodame, neprekiaujame, neišnuomojame ar kitaip rinkodaros tikslais nesidaliname jūsų Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis be jūsų sutikimo.

Apskritai Asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, naudojama siekiant padėti mums su jumis susisiekti. Pavyzdžiui, mes naudojame asmeninę informaciją, norėdami susisiekti su vartotojais atsakydami į klausimus, prašydami vartotojų atsiliepimų, teikti techninę pagalbą ir informuoti vartotojus apie reklaminius pasiūlymus.

Mes galime dalytis Asmenine informacija su išorės šalimis, jei sąžiningai tikime, kad prieiga prie informacijos, jos naudojimas, išsaugojimas arba atskleidimas yra pagrįstai būtinas norint įvykdyti bet kokį taikomą teisinį procesą arba vykdytiną vyriausybės prašymą; taikyti taikomas paslaugų teikimo sąlygas, įskaitant galimų pažeidimų tyrimą; spręsti sukčiavimo, saugumo ar technines problemas; arba apsaugoti nuo žalos mūsų naudotojų ar visuomenės teisėms, nuosavybei ar saugumui, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal įstatymus.

 

2.2 Neasmeninė informacija

 

Apskritai, mes naudojame neasmeninę informaciją, kad padėtume pagerinti Paslaugą ir pritaikyti vartotojo patirtį. Mes taip pat kaupiame neasmeninę informaciją, kad galėtume stebėti tendencijas ir analizuoti naudojimo Svetainėje modelius. Ši privatumo politika jokiu būdu neriboja mūsų neasmeninės informacijos naudojimo ar atskleidimo, todėl pasiliekame teisę naudoti ir atskleisti tokią neasmeninę informaciją savo partneriams, reklamuotojams ir kitoms trečiosioms šalims savo nuožiūra.

Jei vykdome verslo sandorį, pvz., susijungimą, kitos įmonės įsigijimą arba viso ar dalies mūsų turto pardavimą, jūsų asmeninė informacija gali būti perduota. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad tokie perdavimai gali būti atliekami ir yra leidžiami pagal šią privatumo politiką, ir kad bet kuris mūsų turto įgijėjas gali toliau tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Jei ateityje pasikeis mūsų informavimo praktika, mes paskelbsime politikos pakeitimus Svetainėje, kad galėtumėte atsisakyti naujos informavimo praktikos. Siūlome periodiškai tikrinti Svetainę, jei nerimaujate dėl to, kaip naudojama jūsų informacija.

 

3. KAIP SAUGOME INFORMACIJĄ

 

Diegiame saugumo priemones, skirtas apsaugoti jūsų informaciją nuo neteisėtos prieigos. Mes toliau apsaugome jūsų informaciją nuo galimų saugumo pažeidimų, įdiegdami tam tikras technologines saugos priemones, įskaitant šifravimą, ugniasienes ir saugaus lizdo sluoksnio technologiją. Tačiau šios priemonės negarantuoja, kad jūsų informacija nebus pasiekiama, atskleista, pakeista ar sunaikinta pažeidus tokias užkardas ir saugią serverio programinę įrangą. Naudodamiesi mūsų paslauga patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate prisiimti šią riziką.

 

4. JŪSŲ TEISĖS DĖL JŪSŲ ASMENINĖS INFORMACIJOS NAUDOJIMO

 

Jūs turite teisę bet kuriuo metu neleisti mums susisiekti su jumis rinkodaros tikslais. Kai vartotojui siunčiame reklaminį pranešimą, vartotojas gali atsisakyti tolesnių reklaminių pranešimų, vadovaudamasis kiekviename reklaminiame el. laiške pateiktomis prenumeratos atsisakymo instrukcijomis.

 

5. NUORODOS Į KITAS SVETAINES

 

Kaip Paslaugos dalį galime pateikti nuorodas į kitas svetaines ar programas arba suderinamumą su jomis. Tačiau mes nesame atsakingi už šių svetainių taikomą privatumo praktiką arba jose esančią informaciją ar turinį. Ši privatumo politika taikoma tik informacijai, kurią renkame per svetainę ir paslaugą. Todėl ši privatumo politika netaikoma, kai naudojatės trečiosios šalies svetaine, kuri pasiekiama pasirinkus nuorodą mūsų svetainėje arba per mūsų paslaugą. Jei Paslaugą pasiekiate arba naudojate per kitą svetainę ar programą, tada tos kitos svetainės ar programos privatumo politika bus taikoma jūsų prieigai prie tos svetainės ar programos arba jos naudojimuisi. Raginame savo vartotojus perskaityti kitų svetainių privatumo pareiškimus prieš pradedant jas naudoti.

 

6. MŪSŲ PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

 

Bendrovė pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šią politiką ir mūsų paslaugų teikimo sąlygas. Reikšmingi pakeitimai įsigalios praėjus 30 dienų nuo pranešimo. Neesminiai pakeitimai ar patikslinimai įsigalios nedelsiant. Turėtumėte periodiškai tikrinti, ar svetainėje ir šiame privatumo puslapyje nėra atnaujinimų.

 

7. SUSISIEKITE MUMIS

 

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos ar šios Svetainės praktikos, susisiekite su mumis el. paštu info@avilda.lt.

© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page