top of page

ModernLog 2023: Avi Software išsiskiria novatoriškais logistikos sprendimais

Avi Software - viena iš "Avilda" grupės įmonių - sėkmingai dalyvavo parodoje ModernLog 2023, kuri vyko praėjusią savaitę, gegužės 30-birželio 2 d., Poznanėje, Lenkijoje. Įmonė savo vardą įtvirtina Lenkijoje, kur siūlo "aviWMS" - sandėlių valdymo programinę įrangą. 


ModernLog pripažįstama kaip vienas didžiausių pramonės renginių Vidurio Europoje, į kurį susirenka ekspertai, specialistai ir novatoriškos įmonės, kad pasidalintų žiniomis, pristatytų sprendimus ir aptartų naujausias logistikos tendencijas.Šiais metais "Avi Software" kartu su savo partneriais "Unitech" ir "VCN - Trzymaj Nadzór" įrengė modernų ir patrauklų stendą. Rezultatas: stendą aplankė šimtai žmonių, kurie galėjo susipažinti su bendrovių siūlomais sprendimais.Bendrovės "Avilda" vykdomasis direktorius Andrzejus Łuksza pabrėžė bendrovės įsipareigojimą skatinti skaitmeninę transformaciją logistikos sektoriuje. Jis sakė: "Esame labai patenkinti savo dalyvavimu parodoje "ModernLog 2023". Mums tai buvo vertinga galimybė užmegzti ryšius su pramonės profesionalais ir pristatyti savo novatoriškus sprendimus. Mūsų tikslas - suteikti logistikos bendrovėms galimybę įveikti šiandienos rinkos ir ateities iššūkius, suteikiant joms tinkamas priemones veiklai optimizuoti."


Avi Software pristatė aviWMS daugeliui įmonių, besidominčių savo veiklos optimizavimu sandėliuose visoje Lenkijoje.   Rafal Glanz, "Avi Software" projektų vadovas, komentavo teigiamą lankytojų reakciją: "ModernLog" metu sulaukėme neįtikėtinai teigiamų atsiliepimų. Logistikos specialistai ieško sprendimų, kurie padidintų jų efektyvumą ir konkurencingumą."


Dalyvavimas parodoje "ModernLog 2023" įtvirtino "Avi Software", kaip vienos geriausių sandėliams skirtų technologijų bendrovių, pozicijas.
© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page