top of page

Klientų portalas: įtraukite savo klientus tiesiogiai į WMS ir naudokitės privalumais

Skirtingų klientų ir jų skirtingų užsakymų valdymas sandėlio valdymo rutinoje skamba komplikuotai. Tačiau tai gali būti daug lengviau, jei naudojami tinkami įrankiai. Klientai gali patys sukurti savo užsakymus ir krovinius naudodamiesi „Avilda“ sandėlio valdymo sprendimu per vieną sistemą. Be to, klientai gali:


  • sukurti užsakymą ir krovinius, nurodant detales ir specifikacijas;

  • realiu laiku žinoti užsakymų būseną;

  • gauti sąskaitą faktūrą ir skaidriai matyti išsamią informaciją.


Kliento portalas yra sandėlio valdymo sistemos funkcija, leidžianti sandėlio klientams saugiai prieiti prie jų duomenų realiuoju laiku toje pačioje sistemoje. Taigi visas procesas prasideda nuo kliento, kuris gali sukurti užsakymus ir krovinius. Jie užpildo išsamią užsakymo informaciją ir apibrėžia paslaugas bei veiksmus, kuriuos sandėlis turi atlikti su tuo kroviniu, pvz., svėrimą ar fotografavimą.


Taigi sandėlio klientai gali autonomiškai pateikti užsakymus tiesiai į sandėlio sistemą, nereikia keistis el. laiškais ir skambučiais. Tai žymiai optimizuoja sandėlio operatorių kasdienybę, nes jiems nereikės atlikti krovinio registravimo darbų. Tai taip pat sumažins klaidų, kurios gali atsirasti, kai informacija bus išplatinta keliose platformose, skaičių.


Klientas realiuoju laiku gali matyti, kuriame etape yra užsakymas. Tai garantuoja jūsų proceso skaidrumą ir padidina jūsų verslo patikimumą.


Venkite bendravimo problemų


Klientai gali pakeisti užsakymą tiek kartų, kiek reikia, prieš išsiunčiant jį į sandėlį, ir jis išsaugomas kaip juodraštis, kad būtų išvengta nesusipratimų. Jie taip pat gali išsiųsti skubų pranešimą, kai jiems reikia atkreipti sandėlio operatoriaus dėmesį, tačiau užsakymas jau pradėtas vykdyti.


Tada sandėlio operatorius mato pranešimą ties tam tikru užsakymu, o klientas žino, ar pranešimas buvo perskaitytas, ar ne. Tai taupo laiką ir efektyvina bendravimą, kai klientai ir administratorius tiksliai žino, kuriam užsakymui reikia skirti dėmesio.


Paslaugos ir sąskaitos faktūros


Jūsų klientai gali pasiekti ir atsisiųsti visas sandėlio teikiamas paslaugas ir kiekvieno atlikto veiksmo kainą.


Jūsų klientas mato kiekvieno užsakymo operacijas ir jų kainą.Klientas visada turi pilną sąskaitos faktūros turinio skaidrumą ir gali patikrinti bet kokią informaciją, nedalyvaujant sandėlio administratoriui. Ir tam nereikės ruošti ilgų Excel lentelių bei keistis el. paštu.


Apibendrinant galima pasakyti, kad pramonė reikalauja organizuotos ir skaidrios sistemos dėl didelio kiekio informacijos, su kuria mes susiduriame kiekvieną dieną. „Avilda“ siūlomas Kliento portalas leidžia visa tai valdyti paprastai ir greitai, nes mūsų sistema veikia debesyje ir ją galima pasiekti iš bet kurio įrenginio. Investuokite į šį konkurencinį pranašumą!


Spustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page