top of page

Debesijos technologija grįsta WMS: kaip ji veikia?

Debesų kompiuterija populiarėja visame pasaulyje, nes daugelis sistemų šį sprendimą priėmė visam laikui. Vietinė sistema (vietinis diegimas fiziniame serveryje) sukelia apribojimų ir nereikalingų išlaidų, pvz., didelių serverių įsigijimo išlaidų.


aviWMS yra programinė įranga kaip paslauga (SaaS) debesyje ir mokate mėnesinį mokestį už naudojimąsi jos paslaugomis. Tokia sandėlio valdymo sistema kaip ši suteikia daug privalumų jūsų verslui. Sužinokite, kodėl jūsų sandėlyje taip svarbu turėti sistemą debesyje:


  • Galingumo keitimas

Vienas iš privalumų yra galimybė padidinti galingumą. Tai reiškia, kad Jūsų sandėlio darbingumas gali būti padidintas nedelsiant, nereikalaujant didelių ar sudėtingų pakeitimų.


Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra sezoniškumas. Jei yra metų laikotarpių, kai jūsų darbo kiekis yra didesnis nei kitų, nereikia investuoti į sistemos plėtrą, o vėliau palikti ją neišnaudojamą.


  • Lankstumas

Mažiau fizinės infrastruktūros reiškia daugiau lankstumo. Įrenginys ir internetas yra viskas, ko reikia norint pasiekti debesį. Tokiu būdu bet kuris įgaliotas asmuo gali prieiti prie jo net nuotoliniu būdu. Tai atveria naujas galimybes jūsų sandėliui, pavyzdžiui, nuotolinio stebėjimo.


  • Kaina

Diegimo kaina yra mažesnė, kai nereikia įsigyti naujos įrangos ir samdyti IT specialistus, kurie atliktų montavimą ir priežiūrą. O naudojant debesų kompiuteriją, šias išlaidas ir elektros energiją galima sutaupyti. Tai nereiškia, kad debesų kompiuterija neturi jokių išlaidų, tačiau investicijų grąža yra greitesnė.


  • Saugumas

Kai kuriems žmonėms debesų kompiuterija gali skambėti įtartinai, nes duomenys yra virtualiame pasaulyje, tačiau nerimauti nėra jokios priežasties. Populiarus mitas, kad duomenys ir programos vietiniame serveryje yra saugesni. Tačiau vietinės programos ir duomenys iš tikrųjų yra mažiau saugūs nei debesies programos. Vietiniai sprendimai taip pat priklauso nuo interneto prieigos ir turi mažiau išteklių apsaugai nuo įsibrovimų. Vietiniai duomenys taip pat yra mažiau saugūs dėl galimų fizinių nelaimių, pvz., gaisrų ar potvynių, galinčių visiškai prarasti duomenis.


Su profesionalia IT debesijos paslauga jūsų informacija yra saugi naudojant technologijas, kurios apsaugo nuo įsilaužimo ir galimų grėsmių. Be to, aviWMS naudoja Microsoft Azure debesijos paslaugą – vieną iš pačių patikimiausių platformų pasaulyje.


Debesijos kompiuterija patenkina bet kokį poreikį. aviWMS leidžia jūsų sandėliui augti ir neatsilikti nuo besikeičiančių klientų poreikių bei rinkos tendencijų. Mūsų programinė įranga suteikia unikalų rafinuotumą, leidžiantį valdyti įvairius sandėlio veiklos etapus. Galite užsiregistruoti nemokamam šio ir kitų sprendimų demonstravimui.


Spustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page