top of page

W ubiegłym tygodniu Avi Software uczestniczyła w międzynarodowych targach transportu i logistyki TransLogistica, które odbyły się w Warszawie. Wydarzenie to zgromadziło najważniejszych przedstawicieli branży logistycznej z całej Europy i Bliskiego Wschodu. Avilda była obecna na stoisku L12 prezentując rozwiązania informatyczne dla magazynów i sprzedawców hurtowych B2B.  

"Targi zakończyły się sukcesem, ponieważ osiągnęliśmy nasze główne cele: wymianę doświadczeń i zamknięcie nowych transakcji biznesowych" - mówi Andrzej Łuksza, Dyrektor Wykonawczy Avilda.Dziewiąta edycja TransLogistica osiągnęła rekordową frekwencję, na aż trzech halach wystawowych. Oprócz możliwości odwiedzenia stoisk, uczestnicy i wystawcy mogli wziąć udział w konferencjach i debatach dotyczących teraźniejszości i przyszłości logistyki na świecie, a zwłaszcza w Europie Środkowej. 

Business Development Manager firmy Avi Software, Tomas Kumpikas, opisuje wystawę jako bardzo owocną. "To były trzy intensywne dni pracy, podczas których odbyliśmy wiele motywujących rozmów z ludźmi, którzy tak jak my pragną rozwijać się w logistyce" - powiedział.Aby sprostać wymaganiom rynku logistycznego, magazyny w Europie Środkowej i Wschodniej stają przed koniecznością wdrażania technologii optymalizujących codzienne operacje. System aviWMS umożliwia technologiczny rozwój łańcucha dostaw.© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page