top of page
avi software

O nas

Avi Software razem z przedstawicielami UAB Vilniaus Avilda oraz UAB Klaipėdos Avilda tworzy i wdraża oprogramowanie do zarządzania łańcuchem dostaw oraz zapewnia niezbędne wsparcie klientom od 1993 roku.

 

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych, związanych ze spedycją, transportem i wypełnianiem dokumentów. Dzięki temu są w stanie nie tylko wdrażać rozwiązania informatyczne, ale także doradzać, jak optymalnie i efektywnie organizować związane z nimi procesy biznesowe oraz jak mierzyć i poprawiać wskaźnik KPI (kluczowy wskaźnik efektywności) i zwiększać przez to korzyści przynoszone klientom.

 

Opracowaliśmy jedno z najczęściej używanych na Litwie narzędzi do przetwarzania dokumentów celnych i obliczania podatków – aviCUSTOMS.

 

Współpraca z producentami oprogramowania księgowego, dostawcami sprzętu komputerowego, serwerowego i sieciowego sprawia, że ​​jesteśmy dla naszych klientów wszechstronnym partnerem obejmującym cały cykl wdrożenia rozwiązania IT.

Avilda in European Union

Wysoka jakość

Przy tworzeniu i zarządzaniu naszymi rozwiązaniami kierujemy się europejskimi standardami

Wiarygodność

Działamy w branży informatycznej łańcucha dostaw od 29 lat

Światowej klasy oprogramowanie

Posiadamy solidne i zaawansowane technologicznie systemy chmurowe, które pozwolą Ci odnieść sukces

© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page