top of page

Portal klienta: podłącz swoich klientów bezpośrednio do systemu WMS i korzystaj z zalet

Współpraca z różnymi klientami i zarządzanie ich zamówieniami może wydawać się trudne w codziennej procedurze zarządzania magazynem. Może to być jednak dużo łatwiejsze, jeśli używa się do tego właściwych narzędzi. Dzięki rozwiązaniu aviWMS klienci mogą samodzielnie tworzyć zamówienia i dodawać ładunki za pomocą jednego systemu. Ponadto klienci mogą:


  • tworzyć swoje zamówienia oraz ładunki podając szczegóły i specyfikację;

  • obserwować status zamówień w czasie rzeczywistym;

  • otrzymać fakturę i wygodnie przejrzeć szczegółowe informacje.

Portal klienta to funkcja Systemu Zarządzania Magazynem, która umożliwia klientom magazynu bezpieczny dostęp do swoich danych w czasie rzeczywistym w ramach jednego systemu. Cały proces zaczyna się więc od klienta, który może tworzyć zamówienia i wysyłki. Klienci tworzą zamówienia, wypełniają szczegóły oraz określają usługi i czynności, które magazyn powinien wykonać z tym ładunkiem, np. ważenie czy fotografowanie.


Dzięki temu klienci magazynu mogą samodzielnie składać zamówienia bezpośrednio do systemu magazynowego, bez konieczności wysyłania emaili czy telefonowania. Takie rozwiązanie w znaczący sposób zoptymalizuje pracę operatorów magazynów, ponieważ nie będą musieli wykonywać prac związanych z rejestracją ładunków. Zmniejszy to również liczbę błędów, które mogą wystąpić, gdy informacje są na wielu platformach.


Klient może zobaczyć w czasie rzeczywistym, na jakim etapie znajduje się zamówienie. Gwarantuje to transparentność całego procesu i zwiększa zaufanie do Twojej firmy.


Unikaj problemów z komunikacją


Klienci przed wysłaniem zamówienia do magazynu mogą go zmieniać tyle razy, ile będzie to potrzebne. Aby uniknąć nieporozumień jest ono najpierw zapisywane jako wersja robocza. Istnieje również możliwość wysłania pilnej wiadomości do operatora magazynu, gdyby pojawiła się potrzeba wprowadzenia zmian do zamówienia, które jest już realizowane.


Operator magazynu zobaczy wtedy komunikat przy konkretnym zamówieniu, a klient otrzyma informację czy jego wiadomość została przeczytana. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić czas i usprawnić komunikację, ponieważ zarówno klient, jak i administrator dokładnie wiedzą, na którym zamówieniu się skupić.


Usługi i faktury


Twoi klienci mają dostęp do listy wszystkich usługi świadczonych przez magazyn oraz cenę każdej wykonanej akcji. Mają również możliwość pobrania tych informacji.


Twój klient widzi operacje wykonywane na każdym zamówieniu i ich koszt.Klient ma zawsze w pełni transparentną fakturę i może sprawdzić wszelkie informacje bez pomocy administratora magazynu. Nie będziesz też musiał przygotowywać długich arkuszy kalkulacyjnych Excela ani korzystać z poczty elektronicznej.


Podsumowując, można stwierdzić, że branża magazynowa wymaga uporządkowanego i przejrzystego systemu WMS, ze względu na ogromną ilość danych przetwarzanych każdego dnia. Działający w chmurze Portal Klienta Avi Software sprawia, że ​​zarządzanie nim jest łatwe i szybkie, dostępności z dowolnego urządzenia. Zainwestuj w system dający przewagę nad konkurencją!


Kliknij tutaj i umów się na darmową demonstrację© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page