Avilda wzięła udział w targach logistyki, transportu i magazynowania ModernLog 2022. Wydarzenie miało miejsce w Poznaniu, Polska. Avilda zaprezentowała swoje rozwiązania branży i spotkała się z dużym zainteresowaniem.


„ModernLog zapewnił więcej niż tylko partnerstwa; dało nam to możliwość podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem ze zwiedzającymi – mówi Andrzej Łuksza, Prezes Zarządu Avilda. Na targach zgromadzili się uczestnicy integratorów systemów, producentów, dystrybutorów rozwiązań logistycznych 4.0 oraz magazynów przyszłości.


Coraz więcej magazynów potrzebuje wsparcia sprzętowego i programowego. Aby zoptymalizować operacje magazynowe i procesy zarządzania, wprowadziliśmy nasze rozwiązanie: aviWMS.

„Możemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem ze zwiedzającymi targi, a także uczyć się i przygotowywać na wyzwania stojące przed branżą logistyczną” – mówi Tomas Kumpikas, Business Development Manager Avilda.

W tym samym czasie odbyła się konferencja Smart Warehouse. Prelegenci z branży wygłosili wykłady, które wywołały ożywioną dyskusję. Był to dla nich świetny sposób na dzielenie się swoją wiedzą, a widzowie również mogli się z niej uczyć.

W ModernLog 2022 udział wzięli wystawcy i zwiedzający z całego świata, zwłaszcza z głównych partnerów z Polski.
© Avilda LLC 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.