top of page

Avi Software wzięła udział w targach logistyki, transportu i magazynowania ModernLog 2022. Wydarzenie odbyło się w Polsce, w Poznaniu. Rozwiązania zaprezentowane przez Avi Software spotkały się z pozytywnym odbiorem odwiedzających.


„ModernLog zapewnił więcej niż tylko partnerstwa, dał nam możliwość podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem ze zwiedzającymi” – mówi Andrzej Łuksza, Prezes Zarządu firmy Avi Software. Na targach zgromadziło się wielu integratorów systemów, producentów, dystrybutorów rozwiązań logistycznych 4.0 oraz magazynów przyszłości.


Coraz więcej magazynów potrzebuje wsparcia technologicznego, zarówno oprogramowania, jak i sprzętu. W celu zoptymalizowania operacji magazynowych i procesów zarządzania, wprowadziliśmy nasze rozwiązanie: aviWMS.

„Możemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem z odwiedzającymi targi, a także uczyć się i przygotowywać do wyzwań czekających branżę logistyczną” – mówi Tomas Kumpikas, Business Development Manager of Avi Software.

Konferencja Smart Warehouse odbyła się w tym samym czasie. Prelegenci z branży wygłosili wykłady, które wywołały ożywioną dyskusję. Była to świetna okazja do wymiany wiedzy, a także nauki dla słuchaczy.

W targach ModernLog 2022 uczestniczyli wystawcy i zwiedzający z całego świata, zwłaszcza z krajów będących głównymi partnerami gospodarczymi Polski.
© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page