top of page

Zdjęcia mają zrewolucjonizować sposób, w jaki komunikujemy się ze światem. Nie inaczej jest też w zarządzaniu magazynem. Zdjęcia mogą usprawnić proces kontroli i przechowywania towarów. System do zarządzania magazynem firmy Avi Software zapewnia tę funkcję w łatwy i niedrogi sposób.


Korzystając z naszego systemu do zarządzania magazynem, możesz łatwo robić i dodawać zdjęcia do swoich zamówień. Dostęp jest również szybki i łatwy, co pozwala uniknąć biurokracji lub przeróbek. Oszczędza to czas i wysiłek oraz otwiera nowe możliwości.


Zdjęcia produktów mogą przynieść wiele korzyści w funkcjonowaniu magazynu, a także polepszyć relacje z klientami. Dzięki dostępowi do systemu przez portal klienta, mogą oni samodzielnie przeglądać i dodawać zdjęcia produktów. Możliwość szybkiego przesyłania zdjęć może być dużym atutem dla Twojej firmy


Łatwo i bezpiecznie zoptymalizuj swoje procesy magazynowe!


Jak to zrobić?


Towary, które trafiają do magazynu, mogą wymagać identyfikacji według rozmiaru, wagi, kodu kreskowego czy zdjęcia. Zdarzają się przypadki, w których fotografowanie jest niezbędne i określane jako zadanie do wykonania przez operatora magazynu. Dzięki oprogramowaniu Avi Software zdjęcie zrobione telefonem komórkowym lub skanerem jest natychmiast dodawane do zamówienia. Masz też możliwość wykonania dowolnej ilości zdjęć, a ich miejsce zajmowane w pamięci urządzenia nie jest duże. W razie potrzeby można jednak uzyskać dostęp do zdjęć w wysokiej rozdzielczości.


Jak wspomniano wcześniej, inni użytkownicy mogą dodawać zdjęcia. Może to mieć znaczenie, kiedy do magazynu trafi produkt o określonym rozmiarze lub kształcie.


Możliwe jest również stworzenie linku do zdjęć ładunku i przesłanie go każdemu, kto ma dostęp do Internetu. Zapobiega rozprzestrzenianiu się zdjęć do kilku miejsc, takich jak e-mail czy WhatsApp.


Powiadomienie o uszkodzeniu ładunku


Ewentualne uszkodzenia można również zgłosić przy pomocy zdjęcia. Przy zamówieniu pojawi się powiadomienie informujące o problemie z określonym towarem.


Zdjęcie uszkodzenia można znaleźć, klikając powiadomieniei


Kliknij tutaj i umów się na darmową demonstrację© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page