top of page

Ilość towarów składowanych w magazynie może się zwiększać w zależności od sezonu, bądź też w związku z rozwojem Twojej firmy. Nagły wzrost zapotrzebowania na usługi magazynowe może okazać się problematyczny, jeśli Twój magazyn nie jest odpowiednio przygotowany.


Sprawne zarządzanie magazynem w takich momentach jest kluczowe dla utrzymania dobrej reputacji firmy.


Mantvydas Čiapas, jest Dyrektorem Zarządzającym w firmie Ekspediana, posiadającej dobrze prosperujący magazyn zlokalizowany w Wilnie na Litwie. Mówi, że w ostatnim czasie w jego magazynie nastąpił wzrost liczby klientów i ilości składowanych towarów. Aby zmaksymalizować zyski, magazyn musiał się dostosować. Obejrzyj wywiad pod linkiem:Obecnie zarządzanie magazynem bez wsparcia technologii informatycznej jest niemożliwe. Dobry system zarządzania magazynem (WMS) musi mieć możliwość udostępniania i aktualizowania informacji w czasie rzeczywistym, co pozwala dostosowywać się do wzrostu obrotów w najlepszy możliwy sposób.


Wzrost zapotrzebowania na oferowane usługi jest dobrym wskaźnikiem wzrostu. Aby jednak wzrost ten następował w sposób zrównoważony, konieczna jest otwartość na zmiany. System aviMWS może Ci pomóc! Zamów darmową demonstrację systemu.


Kliknij tutaj i umów się na darmową demonstrację© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page