top of page

Przyspieszona cyfryzacja ostatnich kilku lat skłoniła magazyny do podjęcia działań optymalizujących czas, procesy i siłę roboczą. Posiadanie inteligentnego magazynu wydaje się wielu menedżerom skomplikowane i odległe. Jednak krok po kroku możesz dostosować swój magazyn za pomocą inteligentnych technologii, 


Nie mówimy o robotach i technologiach, które wymagają dużych inwestycji. System Zarządzania Magazynem (WMS) zapewnia funkcje, pozwalające optymalizować procesy.


aviWMS pomaga zoptymalizować proces magazynowania poprzez usprawnienie przepływu informacji. W rezultacie cały proces będzie szybszy, dzięki lepszemu wykorzystaniu zasobów i siły roboczej.


Menedżer firmy Ekspediana, Mantvydas Čiapas, opowiada o swoim doświadczeniu w zarządzaniu magazynem za pomocą aviWMS. Mantvydas zwraca uwagę na funkcję Portalu Klienta, która umożliwia klientom dostęp do spersonalizowanej wersji WMS. Klient może wykonywać czynności w systemie, ułatwiając kierownikowi magazynu wiele procesów. Obejrzyj wywiad pod linkiem:Wdrożenie technologii, pomagającej gromadzić dokładne dane i kontrolować każdy etap pracy magazynu, pozwoli podejmować lepsze decyzje. Poproś o darmową demonstrację systemu aviWMS i dowiedz się więcej o naszym oprogramowaniu.


Kliknij tutaj i umów się na darmową demonstrację

© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page