top of page

VIDEO: Pirmas žingsnis į išmaniuosius sandėlius

Pastaraisiais metais spartėjanti skaitmenizacija privertė sandėlius taikyti priemones, optimizuojančias laiką, procesus ir darbo jėgą. Turėti išmanųjį sandėlį daugeliui administratorių atrodo sudėtinga ir tolima. Tačiau žingsnis po žingsnio savo sandėlyje galite adaptuoti technologijas, laikomas išmaniosiomis.


Mes nekalbame apie robotus ir technologijas, reikalaujančias didelių investicijų. Sandėlio valdymo sistema (WMS) suteikia informacines priemones, kurie daro jūsų procesus išmanesniais.


aviWMS padeda optimizuoti sandėliavimo procesą, gerinant informacijos srautą. Dėl to visas procesas bus pralaidesnis ir lankstesnis, nes bus geriau naudojami ištekliai ir darbo jėga.


„Ekspediana“ įmonės vadovas Mantvydas Čiapas pasakoja apie savo patirtį, administruojant ir kontroliuojant sandėlį su aviWMS. Mantvydas pabrėžia Klientų portalo funkciją, kuri leidžia klientams pasiekti suasmenintą WMS versiją. Klientas gali atlikti veiksmus sandėlio informacinėje sistemoje, palengvindamas daugelį procesų sandėlio administratoriui. Žiūrėkite:Pritaikę technologijas, padedančias kaupti tikslius duomenis ir kontroliuoti kiekvieną sandėlio žingsnį, prireikus galėsite priimti geresnius sprendimus. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų programinę įrangą, kreipkitės nemokamos demonstracijos.

Spustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page